• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Профспілка отримує дохід від продажу створеного нею підприємства: що зі статусом неприбутковості?

ГУ ДФС у Запорізькій області у листі від 06.09.2016 №2970/10/08-01-12-03-11 повідомило, що у разі отримання профспілкою, яка включена до Реєстру неприбуткових установ та організацій, прибутку (доходу) від продажу створеного нею підприємства та використання їх виключно для фінансування видатків на своє утримання, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених установчими документами (пп. 133.4.2 ПКУ), зазначена операція не є об’єктом оподаткування податком на прибуток та підставою для виключення організації з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

У разі недотримання неприбутковою організацією вимог п. 133.4 ПКУ, така неприбуткова організація зобов'язана подати у термін, визначений для місячного податкового (звітного) періоду, звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за період з початку року по останній день місяця, в якому вчинено таке порушення, та зазначити суму самостійно нарахованого податкового зобов'язання з податку на прибуток. Податкове зобов'язання розраховується, виходячи із суми операції нецільового використання коштів.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали