• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Продовження дії ліцензії у період дії карантину

30.03.2021 84 0 0

Законом  № 1071-ІХ чітко визначено, що ліцензії закладів громадського харчування на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, термін дії яких закінчився під час карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, вважаються такими, що продовжують свою дію на період карантину та обмежувальних заходів, а також протягом трьох місяців з дня його/їх закінчення. Закон не поширює свою дію на ліцензії закладів громадського харчування на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, термін дії яких закінчився до оголошення карантину.

Іншого порядку справляння плати за ліцензії та умов продовження дії ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями для закладів громадського харчування під час дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням на території України хвороби COVID-19, нормами  Закону  № 1071-ІХ  та Закону  № 481 не передбачено.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 03.03.2021 р. № 778/ІПК/99-00-09-03-02-06

Державна податкова служба України відповідно до ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) розглянула звернення Товариства про надання індивідуальної податкової консультації і повідомляє наступне.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали