Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Урядові рішення щодо бюджетної дотації аграріям

Редакція

06.04.2017 183 0 0

Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує про те, що Постановою  КМ України від 22.03.2017р. № 178 визначені деякі питання виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

Бюджетна дотація надається за результатами діяльності у лютому 2017 р. сільськогосподарським товаровиробникам, які:

- в установленому порядку подали до 1 квітня 2017 р. заяви про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації за встановленою Міністерством фінансів формою з обов'язковим зазначенням реквізитів поточних банківських рахунків для перерахування бюджетної дотації;

- станом на 31 грудня 2016 р. були внесені до Реєстру суб'єктів спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства відповідно до статті 209 Податкового кодексу України;

- станом на 1 березня 2017 р. зареєстровані як платники податку на додану вартість

- провадили види діяльності, визначені у пункті 16 1.3 статті 16 1 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України".

Звертаємо увагу на те, що згідно із Порядком розподілу бюджетної дотації, який затверджено ПКМУ від 08.02.2017р. № 83 у сільгосптоваровиробників, які матимуть податковий борг з ПДВ на наступний день після граничного строку сплати цього податку за звітний період, за який надається бюджетна дотація,  права на отримання бюджетної дотації не буде.

Джерело: http://vin.sfs.gov.ua/media-ark/news-...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали