• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Підтвердити статус єдиноподатника 4 групи? - подайте звітність

07.02.2019 391 0 0


Земельний податок та єдиний податок для платників четвертої групи: база оподаткування – 2019


ГУ ДФС у Київській області повідомляє про те, що сільськогосподарським товаровиробникам – юрособам для набуття або підтвердження у 2019 р. статусу платника ЄП групи 4 потрібно не пізніше 20 лютого 2019 р. надати податкову звітність:

  • контролюючому органу за основним місцем обліку платника – загальну податкову декларацію щодо всієї площі сільгоспугідь та/або земель водного фонду, з яких справляється податок, із додатками «Відомості про наявність земельних ділянок» та «Розрахунок частки с/г товаровиробництва за 2018 р.»;
  • контролюючим органам за місцем розташування земельних ділянок – звітні податкові декларації окремо щодо кожної земельної ділянки з додатками «Відомості про наявність земельних ділянок» (декларації подаються окремо за кожним кодом КОАТУУ за місцезнаходженням земельних ділянок).

Підставами для анулювання реєстрації платника ЄП групи 4 є:

  • неподання повного пакету податкової звітності з обов’язковими додатками до контролюючих органів за місцем основного обліку та за місцезнаходженням земельних ділянок (ч. 5 п. 299.10 ПКУ),

менший, ніж 75% розмір частки сільськогосподарського товаровиробництва юрособи у попередньому році (ч. 4 п. 299.10 ПКУ).

http://kyivobl.sfs.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали