Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Подача ФОП ліквідаційних податкових декларацій

31.03.2021 207 0 0

ФОП-загальносистемники, які вже внесли запис про припинення підприємництва в ЄДР, подають ліквідаційні податкові декларації про майновий стан і доходи востаннє за звітний період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведена держреєстрація припинення підприємницької діяльності. Це треба зробити у строки, встановлені для місячного податкового періоду.

Для ФОП - спрощенців нормами ПКУ не передбачено подання ліквідаційної звітності. Ті з них, які внесли запис про припинення підприємництва в ЄДР, подають податкові декларації платника ЄП востаннє за податковий (звітний) квартал в якому проведена держреєстрація припинення підприємницької діяльності, з наростаючим підсумком з початку року. Строк подання - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу або до закінчення такого звітного періоду, на який припадає дата ліквідації.

До того ж треба врахувати, що у випадку наявності в Держреєстрі фізосіб - платників податків інформації про припинення діяльності ФОП, електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом припиняють.

Тому ліквідаційну податкову декларацію про майновий стан і доходи та останню податкову декларація платника ЄП подають особисто (уповноваженою на це особою) або надсилають поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

vl.tax.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали