Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Відтермінували обов’язкове використання е-ТТН

25.07.2023 242 0 0

Беручи до уваги зворотній зв’язок від бізнесу та звернення представників сфери перевезень автомобільним транспортом, рітейлерів, аграріїв та бізнес-асоціацій щодо викликів у переході на обов’язкове використання е-ТТН, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України ухвалило  рішення відтермінувати запровадження обов’язкового використання е-ТТН.

Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анатолій Комірний.

“Зважаючи на діючий військовий стан та умови, в яких зараз доводиться працювати, ми розуміємо, що бізнесу та провайдерам ЕДО треба більше часу на технічну підготовку та перелаштування своїх внутрішніх процесів для переходу на використання е-ТТН”, — зазначив Анатолій Комірний. 

У цьому році використання е-ТТН буде на добровільних засадах. Інформація щодо обов’язкового запровадження е-ТТН буде відома після узгодження термінів прийняття проєкту змін до Закону України “Про автомобільний транспорт” (№6534 від 20.01.2022 р.)   

Як повідомлялося раніше, використання е-ТТН мало стати обов’язковим для всіх вантажних перевезень автомобільним транспортом з 1 серпня 2023 року.

Відмова від паперового документообігу і цифровізація процесів є ключовими векторами руху України та Міністерства відновлення, зокрема. Рішення про відтермінування обов’язковості е-ТТН — це крок для того, щоб дати бізнесу більше часу на адаптацію і поступовий перехід на електронну ТТН. Проєкт е-ТТН матиме значний позитивний ефект на економіку країни та сприятиме євроінтеграційним процесам.

https://e-ttn.miu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали