• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Підстави для зупинення нарахування пені

23.02.2021 29 0 0

Підставою для зупинення нарахування пені є прийняття до розгляду судовим органом позовної заяви резидента про стягнення з нерезидента заборгованості, що виникла внаслідок недотримання нерезидентом строку, передбаченого зовнішньо­економічним договором (контрактом), а підставою для незастосування відповідальності за порушення строків розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів - рішення судового органу про задоволення позовної заяви резидента.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 13.01.2021 р. № 146/ІПК/99-00-07-02-06

Державна податкова служба України розглянула запит фізичної особи – підприємця стосовновиникнення податкових зобов’язань і штрафних санкцій при здійсненні експортних операцій та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України, повідомляє таке.

Згідно зі статтею 6 та статтею 19 Конституції України органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України. Органи державної влади та місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали