• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи оподатковується військовим збором дохід фізичної особи у вигляді пенсії?

ред. Uteka.ua

06.06.2017 113 0 0

Відповідно до п.п. 1.1 п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками військового збору є особи, визначені п. 162.1 ст. 162 ПКУ, а саме фізичні особи - резиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні.

Якщо сума пенсії (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) перевищує у 2017 році 12470 грн., то частина такого перевищення є об’єктом оподаткування військовим збором.

Водночас пенсії, призначені учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність ст. 10 Закону № 3551, військовим збором не оподатковуються.

Джерело: http://if.sfs.gov.ua/media-ark/news-a...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали