Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи оподатковується участь у тендері ПДВ?

11.11.2016 141 0 0

ДФС розглянула лист від 06.10.2016 № 21765/6/99-99-15-03-02-15 щодо порядку оподаткування ПДВ послуг, що надаються оператором електронної системи закупівель в межах функціонування електронної системи закупівель.

Враховуючи те, що участь підприємств у тендері не є законодавчо встановленим обов’язком, а визначається учасником тендеру самостійно та на добровільних засадах, операції з постачання оператором послуг в межах проведення процедур закупівель (тендерних процедур) з метою застосування підпункту 197.1.18 пункту 197.1 статті 197 ПКУ не є операціями з постачання державних платних послуг та підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали