Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Податкова знижка за 2017 рік: залишився місяць на подання декларації

30.11.2018 150 0 0Щоб скористатись правом на податкову знижку за підсумками 2017 р., у громадян залишився місяць. Декларація про майновий стан і доходи подається до центру обслуговування платників податкової інспекції за місцем реєстрації громадян по 31 грудня 2018 р. включно.

Звертаємо увагу, до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Також слід зазначити, що до Податкового кодексу України внесено зміни, які розширюють можливості громадян на отримання податкової знижки, а саме: за підсумками 2017 р. платники податків мають право скористатись податковою знижкою за фактично понесені витрати за навчання незалежно від того, за який період навчання здійснено такі витрати.

Нагадуємо, правом на отримання податкової знижки можуть скористатися платники податків, які сплачували проценти за іпотечним кредитом, перераховували благодійні внески неприбутковим організаціям, сплачували кошти за навчання себе або своїх дітей, страхували себе та свою родину, сплачували кошти за переобладнання транспортного засобу на альтернативні види палива.

http://kyiv.sfs.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали