• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Методрекомендації щодо заповнення Звіту про борги зі сплати страхових внесків

07.02.2019 437 0 0

У зв'язку з прийняттям правлінням Фонду соцстраху (далі - Фонд) постанови від 12.12.2018 р № 28 встановлена ​​форма Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду. Тому на допомогу страхувальникам виконавча дирекція Фонду надає Методичні рекомендації щодо його заповнення.

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду щоквартально подається страхувальниками, які станом на звітну дату мають заборгованість зі сплати страхових коштів на соцстрахування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, в відділення робочих органів виконавчої дирекції Фонду за а своїм місцезнаходженням (місцем проживання) в такі строки: до 10 квітня, 10 липня, 10 жовтня, 15 січня.

Звіт подається в відділення робочих органів виконавчої дирекції Фонду в один із таких способів:

  • на паперових носіях;
  • відправка поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

У разі погашення всієї суми заборгованості зі сплати страхових коштів або сплати суми, що перевищує заборгованість зі сплати страхових коштів до Фонду, до кінця звітного періоду, Звіт в відділення робочого органу виконавчої дирекції Фонду не подається.

Методичні рекомендації містять опис заповнення рядків Звіту.

http://fssu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали