Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Які дані розпорядники акцизних складів мають щоденно подавати ДФС

25.07.2019 162 0 0

Розпорядники акцизних складів зобов'язані на кожному акцизному складі щоденно (крім днів, в які акцизний склад не працює) формувати дані про:

  • фактичні залишки пального на початок та кінець звітної доби;
  • добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого пального (далі - обсяг обігу пального).

Відповідні дані слід формувати у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15° C.

Водночас для розпорядників акцизних складів, на акцизних складах яких здійснюють діяльність з переробки нафти, газового конденсату, природного газу та їх суміші, з метою вилучення цільових компонентів (сировини), що передбачає повний технологічний цикл їх переробки в готову продукцію (пальне) існують інші зобов'язання. Такі розпорядники зобов'язані на кожному акцизному складі щоденно формувати дані лише про добовий фактичний обсяг реалізованого пального.

Дані про фактичні залишки пального та про обсяг обігу пального формують після проведення останньої операції з обігу пального у звітній добі, але не пізніше 23 години 59 хвилин цієї доби, до початку здійснення операцій з обігу пального у добу, що настає за звітною добою. Подавати відповідні дані до ДФС потрібно не пізніше 23 години 59 хвилин доби, що настає за звітною добою.

Дані про залишки пального та про обсяг обігу пального подають електронними засобами зв'язку у формі електронних документів.

officevp.sfs.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали