• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як правильно заповнити Звіт з ЄСВ?

ред. Uteka.ua

06.06.2017 946 0 0

ДФСУ у листі від 29.05.2017 р. №400/П/99-99-13-02-01-14/ІПК нагадує, що відповідно до п. 8 розділу III Порядку №435, у разі припинення діяльності, зокрема, фізособи - підприємця, така особа зобов’язана подати сама за себе звіт із зазначенням типу форми "ліквідаційна", де останнім звітним періодом буде період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Останнім періодом, за який необхідно сплатити ЄСВ, буде період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої фізособи.

Відповідно до частини четвертої ст. 6 Закону №2464 у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізособи - підприємця така фізична особа користується правами, виконує обов’язки та несе відповідальність, що передбачені для платника ЄСВ, в частині діяльності, яка здійснювалася нею ж фізособою - підприємцем.

У разі повторної реєстрації у платника ЄСВ  виникають обов’язки відповідно до частини другої ст. 6 Закону №2464.

Тому, у разі припинення підприємницької діяльності та повторної реєстрації протягом року необхідно буде подати два звіти з ЄСВ:

1) "ліквідаційний" - до дня державної реєстрації припинення. Термін сплати зобов’язань, визначених фізособою - підприємцем у звіті з позначкою "ліквідаційний", настає в день подання такого звіту. Відповідно ЄСВ необхідно сплатити до дня подання звіту включно;

2) "початковий" - в законодавчо визначений термін.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали