Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Надміру сплачено ПДВ: що з реєстраційною сумою?

Редакція

20.09.2017 241 0 0

ДФС у листі від 13.09.2017 р. N 1935/6/99-99-15-03-02-15/ІПК нагадала, що починаючи із дати запровадження Системи на постійній основі, а саме з 01.07.2015 р., реєстрація в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) податкових накладних та розрахунків коригування до податкових накладних здійснюється виключно у межах суми ПДВ, на яку платник податку має право зареєструвати в ЄРПН податкові накладні та/або розрахунки коригування до податкових накладних (далі - реєстраційна сума), яка обчислюється за формулою, встановленою пунктом 2001.3 статті 2001 розділу V ПКУ та пунктом 9 Порядку N 569.

Згідно з пунктом 2001.3 статті 2001 розділу V ПКУ та пунктом 9 Порядку N 569 однією із складових показників зазначеної формули є загальна сума поповнення з поточного рахунку платника податку електронного рахунку (ΣПопРах).

Суми надміру сплачених грошових зобов’язань з ПДВ, повернуті на електронний рахунок, не змінюють значення (ΣПопРах), а отже не змінюють реєстраційну суму.

Якщо у подальшому платник приймає рішення про повернення коштів з електронного рахунка на поточний рахунок, то значення (ΣПопРах) зменшується на суму ПДВ, що відповідно до поданої заяви підлягає перерахуванню з електронного рахунку на поточний рахунок платника.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали