• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Використання води із змішаних джерел водопостачання: заповнення деяких рядків звітності

21.09.2018 192 1 0

Для водокористувачів, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва (суб’єкти господарювання), що відповідно до п. 255.1 ст. 255 ПКУ підпадають під визначення платників рентної плати за спеціальне використання води (далі - платники), розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води (далі - рентна плата) здійснюється у Додатку 5 до декларації (далі - Додаток 5).

У Додатку 5 до декларації зазначаються коефіцієнти, які застосовуються до ставок рентної плати, згідно з нормами ст. 255 ПКУ.

У рядку 4 Додатка 5 платники рентної плати за спеціальне використання води, які є первинними водокористувачами, зазначають інформацію щодо отриманого у визначеному законодавством порядку дозволу на спеціальне водокористування (номер спеціального дозволу, дата видачі, строк дії у роках).

При заповненні рядка 6 «Код водного об’єкта» Додатка 5 використовується інформація, зазначена в Додатку 16 до декларації «Кодифікація водних об’єктів за типом водного об’єкта та напрямом використання води згідно з розділу IX ПКУ». При цьому останній розряд коду повинен бути відмінним від «0». Для кожного типу водного об’єкта заповнюється окремий Додаток 5.

http://tr.sfs.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Відсортовано: по часу за популярністю

Всього коментарів 1

Кращі матеріали