• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Цікаві статті тижня з 12 по 16 грудня

ред. Uteka.ua

15.12.2016 1332 0 0

Кожен день сайт uteka.ua поповнюється новими актуальними матеріалами. Наші матеріали допоможуть вирішити будь-які складні питання, що виникають у бухгалтера.

Пропонуємо ознайомитись з найцікавішими статтями тижня:

Завершення облікового року: що треба зробити бухгалтеру
Головне завдання бухгалтера в кінці року – підготовка та складання фінансової та податкової звітності. Крім того, бухгалтер (особливо на невеликих підприємствах) – це універсальний солдат. Тому список його справ у цей період містить не тільки бухгалтерські. У консультації зупинимося на тих важливих діях, які потрібно вчинити бухгалтеру наприкінці року.

Новорічні свята і подарунки: заощаджуємо на оподаткуванні та відображаємо у звітності
У статті розглянемо нюанси оподаткування ПДФО і військовим збором подарунків працівникам та їх дітям , а також відображення таких доходів у формі № 1ДФ.

Заповнюємо додаток 3 декларації з ПДВ
Для того, щоб отримати бюджетне відшкодування з ПДВ, платнику податків необхідно обов'язково подати додаток 3 до податкової декларації з ПДВ. У статті покажемо на умовних прикладах як це зробити правильно.

Штатний розпис на підприємстві: норми і практика
З 1 січня 2017 року має суттєво підвищиться мінімальна зарплата, тому необхідно переконатись, що оклади працівників не нижче мінімально встановлених. У разі, якщо нижче, - провести зміни в штатному розкладі. Як це зробити розповімо в статті з прикладами.

Придбання транспортних засобів сільгосппідприємством: організаційні та облікові аспекти
Багато підприємств для ведення своєї діяльності купують транспортні засоби. Про особливості документального оформлення і формування первісної вартості придбаного транспорту дізнайтеся зі статті.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали