Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Формування звіту про результати проведення процедур закупівель

Редакція

14.11.2016 1053 0 0

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОЗОРРО"

ЛИСТ

від 08.11.2016 р. N 206/880/10

Державній казначейській службі України

З огляду на те, що останнім часом збільшилась кількість звернень замовників, які використовують систему електронних публічних закупівель Prozorro (далі - Prozorro), з питанням щодо формування звіту про результати проведення процедур закупівель, зокрема в частині відображення показника включення податку на додану вартість (далі - ПДВ), інформуємо Вас про наступне.

На виконання норми статті 19 Закону України від 25.12.2015 N 922-VIII "Про публічні закупівлі" (зі змінами) та наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 N 490 "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель" у системі Prozorro реалізовано механізм автоматичного формування й оприлюднення звіту про результати проведення процедури закупівлі. Таким чином замовники не можуть впливати на зміст інформації, яка відображається у звіті про результати проведення процедур закупівель.

Функціонально система Prozorro при формуванні звіту про результати проведення процедур закупівель відображає наявність показника ПДВ в разі, якщо такий показник було відображено Замовником в оголошенні, при цьому не відображає інформацію щодо наявності/відсутності показника ПДВ у пропозиції переможця.

Наразі ми опрацьовуємо можливість зміни функціоналу і плануємо відкрити можливість визначати наявність показника ПДВ у звіті про проведення процедури закупівлі відповідно до пропозиції переможця. При цьому запровадження таких змін потребує певного часу. Про реалізацію зазначеного функціоналу користувачів буде повідомлено через новини на нашому сайті prozorro.gov.ua.

В. о. генерального директора
ДП "ПРОЗОРРО"                                                                                                             Н. В. Бігун

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали