• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Щорічна відпустка культорганізатора - 24 календарні дні, якщо його робочий день нормовано

Лист Мінсоцполітики від 24.02.2016 р № 54/13 / 116-16

Щорічна основна відпустка відлічується з дня укладення трудового договору і надається працівникам тривалістю не менше 24 календарних днів (к. дн.) за відпрацьований робочий рік (ч. перша ст. 6 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р № 504 / 96-ВР, далі - Закон про відпустки).

У той же час, зокрема, керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, науково-педагогічним працівникам тривалість щорічної основної відпустки становить 56 к.дн. Надається така відпустка відповідно до Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, наукових (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою КМУ від 14.04.1997 р № 346 (далі - постановленіе№ 346). Однак розд. IV "Вищі навчальні заклади, заклади післядипломної освіти, професійно-технічні навчальні заклади" додатка до зазначеного Порядку культорганізатору не передбачено надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів.

Таким чином, щорічна основна відпустка працівників, не передбачених додатком до Постанови № 346, має становити 24 календарних днів.

Згідно з п. 2 ч. першої ст. 8 Закону України "Про відпустки" працівникам з ненормованим робочим днем ​​може надаватися щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці тривалістю до 7 к. нн. згідно зі списками посад, робіт та професій, визначених колективним договором, угодою. Конкретна тривалість такої відпустки встановлюється залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали