Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Електронний документ має містити цифровий підпис

Лист ГУ ДФС у Рівненській області від 09.03.2016 № 573/10/17-00-15-02-10

Податківці повідомили, що перевізний документ — це розрахунковий документ установленої форми, оформлений на відповідному бланку чи сформований в електронному вигляді, що засвідчує укладення договору між залізницею і пасажиром (вантажовласником) на перевезення вантажу, вантажобагажу, багажу. Він видається пасажиру (відправнику, одержувачу багажу, вантажобагажу, вантажу) після оплати вартості цієї послуги.

Для оформлення перевезення вантажів у внутрішньому сполученні використовується накладна внутрішнього сполучення. Вона може оформлятися і надаватися в електронному вигляді (із накладенням електронного цифрового підпису).

Електронний цифровий підпис призначений для забезпечення діяльності фізичних та юридичних осіб, яка здійснюється з використанням електронних документів. Його використовують для ідентифікації підписувача та підтвердження цілісності даних в електронній формі.

Отже, документ в електронному вигляді повинен бути підтверджений електронним цифровим підписом, накладеним відповідно до законодавства про електронні документи та електронний документообіг.

Джерело: http://golovbukh.ua/news/elektronnijj...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали