Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Доплата за ведення військового обліку

27.03.2020 1415 0 0

Чи вважається правомірним відсутність доплати за ведення військового обліку, якщо його ведення зазначене у посадовій інструкції працівника?

Якщо посадовою інструкцією працівника кадрової служби чи відділу персоналу визначено, що він веде військовий облік на підприємстві, то окремо за цю роботу доплачувати не потрібно.

Ведення та організація військового обліку на підприємствах, незалежно від їх підпорядкування та форми власності, врегульовано Порядком № 921. У п. 10 цього Порядку визначено загальну кількість осіб, відповідальних за ведення військового обліку на підприємствах. Ця кількість визначається, виходячи з кількості призовників і військовозобов’язаних, які станом на 1 січня поточного року перебували на військовому обліку. Тож якщо на підприємстві працює від 501 до 2000 призовників і військовозобов’язаних - призначається одна особа, від 2001 до 4000 - дві особи, від 4001 до 7000 - три особи, а на кожні наступні 3000 призовників і військовозобов’язаних - по одній особі додатково.

Зазначені особи утримуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів підприємств.

У п. 11 Порядку № 921 установлено, що за наявності на військовому обліку на підприємствах (у державних органах) менше 500 призовників і військовозобов’язаних обов’язки щодо ведення військового обліку покладаються на посадову особу відділу кадрів (персоналу) або служби управління персоналом, якій встановлюється доплата у розмірі до 50 % посадового окладу (крім державних службовців).

Доплата встановлюється, якщо додаткові обов’язки з ведення військового обліку не були передбачені посадовою інструкцією.

profpressa.com

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали