• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Алгоритм заповнення форми № 1-інновація (річна)

ред. Uteka.ua

12.01.2017 947 0 0

ДФС у роз'ясненні від 10.12.2015 р. N 17.4-12/24 розкрила питання щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-інновація (річна) "Обстеження інноваційної діяльності промислового підприємства".

Ці Роз’яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження N 1-інновація (річна) "Обстеження інноваційної діяльності промислового підприємства" (далі - форма).

Показники форми включають дані за рік.

Значення показників мають формат представлення у цілих числах (таблиця 2.1. і розділ 3) та з одним десятковим знаком (після коми) (розділ 1 і таблиця 2.2).

Показники форми ґрунтуються на даних документів первинного обліку:

- регістрів бухгалтерського обліку;

- Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій,

- Інструкції про застосування Плану рахунків, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 30 листопада 1999 року № 291;

- міжнародних стандартів бухгалтерського обліку й фінансової звітності;

- первинних документів, необхідних для складання показників щодо впровадження інноваційних видів продукції та процесів, придбання нових технологій: план заходів з упровадження інноваційного продукту/процесу, акт введення інноваційного продукту/процесу у виробництво, договір на виконання/придбання науково-дослідної розробки, договір щодо розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності, угода на придбання/передання технології тощо.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали