• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Закінчився мораторій на перевірки бізнесу: що це означає

02.01.2019 4648 0 1


Де подивитися план перевірок на 2019 рік?
Чи діє мораторій на проведення перевірок у 2019 році?
БУС для бухгалтера: 
Перевірки 2019: мінімізуємо ризики фінансових втрат


1 січня закінчилася дія мораторію на перевірки малого і середнього бізнесу, який вперше ввели в 2014 році.

Що це означає

  • Інспекційна система в Україні трансформується в напрямі ризикоорієнтованого підходу. Відтепер інспекційні органи будуть фокусуватися на прозорій оцінці суб'єктів господарювання та попередженні податкових ризиків, а бізнес - знатиме, коли і чому до нього прийде інспектор.
  • Вже запущено інтегрований портал inspections.gov.ua з низкою інструментів для онлайн-взаємодії держава - бізнес. 26 інспекційних органів з 33 зараз вже долучилися до роботи на порталі і відкрили інформацію про своїх перевірках. В єдиній системі опубліковано близько 250 тис. планів і приблизно 48 тис. результатів уже проведених перевірок.
  • ДФС сформував план-графік документальних перевірок на 2019 рік. У нього включено майже 5 тис. суб'єктів господарювання (СГ) - юридичних осіб з обсягами задекларованих доходів за 2017 рік - 1,14 трлн гривень.
  • Основу плану-графіка проведення документальних планових перевірок складають платники податків, які здійснюють діяльність в чотирьох галузях економіки - металургійній, фармацевтичній, в сфері торгівлі побутовими приладами та роздрібної торгівлі пальним, а також їх контрагенти, задіяні в схемах поставки товарів, робіт і послуг.

minfin.com.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали