Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Впровадження енергоефективних заходів у навчальних закладів

Редакція

07.03.2018 129 0 0

Депутати двох профільних комісій Миколаївської міськради одноголосно погодили істотні умови енергосервісних договорів для впровадження енергоефективних заходів у 25 навчальних закладах міста.

Важлива особливість ЕСКО-механізму полягає у тому, що виграє тендер не той, хто запропонує найнижчу ціну, а той, хто надасть найвищий показник ефективності енергосервісного договору. Цей показник визначає потенційну економію коштів на енергоспоживанні та грошову вигоду для бюджетної установи. Водночас це запорука закупівлі найбільш ефективного та якісного устаткування та матеріалів для проведення робіт.

Всі заходи з енергозбереження проводяться за кошти інвестора, а енергоефективне, сучасне обладнання, яке запроваджується на бюджетних об’єктах, переходить у власність громади без витрачання бюджетних коштів.

Найближчим часом, після проходження зазначених процедур, у місті Миколаєві розпочнеться безпосереднє запровадження енергозберігаючих заходів на перших 25 об’єктах бюджетної сфери, що надасть змогу скоротити витрати енергоресурсів та спрямувати вільні бюджетні кошти на вирішення інших соціально важливих питань міста.

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/u-miko...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали