Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

В Україні зросли інвестиції у сільське господарство

Редакція

01.09.2016 238 0 0

Капітальні інвестиції у сільське господарство України в першому півріччі 2016 року склали 17 мільярдів гривень, що на 73,8% більше, порівняно з показником за аналогічний період минулого року.

Нарощування обсягу капітальних інвестицій стало наслідком відносно стабільної економічної ситуації в країні протягом останнього року і часткового задоволення відкладеної потреби в інвестиціях протягом 2014-2015 років, коли економічна і політична нестабільність практично зупинили будь-яку інвестиційну активність в агросекторі.

Також вказується, що за даний період обсяг інвестицій в агросектор є найбільшим серед інвестицій в інші види економічної діяльності в Україні.

У той же час, експерти УКАБ зазначають, що зростання капітальних інвестицій хоч і є позитивною тенденцією, що свідчить про привабливість агросектору, проте, враховуючи високу частку зношеності основних засобів і виробничої інфраструктури, український агропромисловий комплекс потребує десятки разів більших інвестицій.

За даними Державної служби статистики України, обсяг освоєних капітальних інвестицій в Україні в січні-червні 2016 року склав 119,843 млрд грн, що в порівнянних цінах на 9,6% вище показника за аналогічний період 2015 року.

Раніше повідомлялося про те, що сума іноземних інвестицій в Україну збільшилася на $2,282 мільярда.

Джерело: http://economics.unian.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали