Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

В Україні з’явився єдиний портал про всі державні послуги

01.09.2020 208 0 0

В Україні запрацював гід з державних послуг - інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, які надають органи виконавчої влади та місцевого самоврядування. Раніше у державі не було єдиної платформи, де можна було б дізнатися про будь-яку держпослугу у зручній формі.

Цей гід (https://guide.diia.gov.ua/) містить повну та достовірну інформацію щодо тисячі послуг, а саме про місце, спосіб, строк, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Гід доступний у двох форматах відкритих даних: Excel та Json.

Інформацію у гіді впорядковано за 36 життєвими подіями. Таку логіку систематизації послуг запозичено в уряду Канади. Дані про послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності. Серед найпопулярніших категорій - соціальний захист, громадянство та міграція, діяльність бізнесу та громадських формувань, сфера інтелектуальної діяльності, фінанси та податки.

Гід є офіційним джерелом про державні послуги в Україні. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування при наданні певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на гіді, посилання на гід є аргументом для громадян - не надавати відповідні документи.

www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали