Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

У рамках обов’язкової евакуації українці отримують кеш-підтримку від Уряду

20.10.2022 34 0 0

У рамках обов’язкової евакуації українці отримують кеш-підтримку від Уряду. Про це розповіла Віце-прем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час включення до прямого ефіру на телеканалі «Інтер».

«Люди, які виїжджають у рамках обов’язкової евакуації з Донеччини, отримують кеш-підтримку від Уряду в сумі 2200 грн на людину, незалежно від віку та кількості членів родини. Ці гроші надаються одразу по прибуттю. Також Уряд гарантує виплату допомоги ВПО на проживання: щомісяця 2 тис. грн для дорослих та 3 тис. грн для дітей чи осіб з інвалідністю. Долучаються й міжнародні гуманітарні організації зі своїми благодійними програмами допомоги», – розповіла посадовець.

Вона нагадала, що прихисток евакуйованим з Донеччини забезпечують опорні регіони, які чекають на переселенців протягом декількох місяців.

Зокрема, Кіровоградщина: вона вже прийняла понад 30 тисяч ВПО. На черзі – Полтавщина. У цьому регіоні також розгорнуті місця компактного проживання для переселенців.

https://www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали