Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Топ-3 правових подій тижня для бізнесу

1. Вводиться принцип мовчазної згоди у сфері оподаткування

Верховна Рада 21 квітня ухвалила Закон про спрощення умов ведення бізнесу. Вводиться принцип мовчазної згоди у сфері оподаткування, у тому числі в частині повідомлення про постановку контролюючими органами рахунків платників податків на облік, який здійснюється в режимі реального часу. Законом також скорочено з 3 до 1 робочого дня після надходження реєстраційної заяви до контролюючого органу строк внесення до реєстру платників ПДВ запису про реєстрацію.

2. Розроблено концепцію держпрограми розвитку аграрного сектора


Проект Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектора економіки на період до 2020 року розроблено та винесено на громадське обговорення. Після її доопрацювання та затвердження Кабміном планується розробити саму Програму. Основними напрямками на наступні 5 років у сфері АПК розробники бачать розвиток земельних відносин, рослинництва, тваринництва, рибного господарства, переробної та харчової промисловості, малого та середньо бізнесу, забезпечення факторів виробництва та епізоотичної ситуації, розвиток аграрного ринку, фінансово-кредитної політики і соціального забезпечення .

3. В Україні хочуть створити легальний ринок бурштину


Нардепи 23 квітня прийняли за основу законопроект № 1351-1 «Про видобування та реалізацію бурштину», спрямований на створення легального ринку бурштину. Передбачено введення спрощеної процедури отримання спецдозволу на користування надрами для видобутку бурштину. На старательських дільницях працюватимуть артілі. Законопроект також регулює особливості видобутку та реалізації бурштину на бурштиновій біржі.

Джерело: http://dr.ck.ua/news/region/16210

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали