Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Виробники харчових продуктів зобов’язані зареєструвати потужності в управлінні Держпродспоживслужби

Редакція

14.12.2017 1520 0 0

З метою реалізації норм наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016р. № 39 "Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам", зареєстрованого в Мін'юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512 (далі – наказ від 10 лютого 2016 р. № 39) у відповідності до статті 25 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" вам необхідно звернутися в Кіцманське районне управління Головного управлінняДержпродспоживслужби в Чернівецькій області для державної реєстрації належних вам потужностей.

Зареєструвати потужність зобов’язані всі суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу.

Зазначений обов’язок поширюється на:

- первинне виробництво (рибогосподарства, свиногосподарства, вівцегосподарства, ферми великої рогатої худоби всіх форм власності).

- заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами тваринного та рослинного походження (вода питна, напої також підлягають реєстрації) всіх форм власності – магазини, лотки з реалізації;

- заклади громадського харчування (ресторани, бари, кафе, піцерії, харчоблокитощо.);

- підприємства, що провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, які не мають експлуатаційного дозволу.

Відповідно до статті 64 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" оператори ринку в разі порушення вимог законодавства несуть відповідальність в межах діяльності, яку вони здійснюють.

Виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону – тягне за собою накладання штрафу:

на юридичних осіб – у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат;

на фізичних осіб – підприємців – у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Для проведення реєстрації необхідно подати заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, відповідно до Порядку.

Реєстрація потужностей здійснюється безоплатно, за адресою: м.Кіцмань, вул. Механізаторів,8А, тел. 2 – 20 – 41,

Джерело: http://freelife.cv.ua/ 

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали