Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Президент відповів на петицію про право вибору зарплатного банку

Редакція

15.06.2016 192 0 0

22 вересня 2015 року на сайті відомства Глави держави з'явилася електронна петиція, зареєстрована під № 22 від В'ячеслава Котельникова, в якій ініціатор, за його словами, просив «ліквідувати зарплатне рабство і припинити порушення фінансових прав громадян».

У петиції автор звернувся до президента з проханням сприяти скасуванню рішень, постанов КМУ та норм закону, які є «явним порушенням фінансових прав громадян, правил чесної конкуренції в сфері банківських послуг і суперечать основам прав людини».

В'ячеслав Котельников просив Петра Порошенка звернутися в Кабмін з дорученням скасувати прийняті ними документи і в майбутньому утриматися від подібних дій. У тексті петиції вказуються протокольні рішення №74 та №76, які обмежують право працівників цілого ряду бюджетних установ та державних підприємств вільно вибирати банк для отримання зарплати, а також постанови КМУ №505, №427, №615, за якими переселенці із зони АТО змушені отримувати допомогу і пенсії виключно через «Ощадбанк».

До того ж, автор нагадує про постанову КМУ №538, згідно з яким, право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування по ПДВ мають тільки клієнти державних банків. Тим самим клієнти комерційних банків і самі комерційні банки виявилися, за його словами, в дискримінаційному становищі.

«Також прошу ініціювати внесення змін до Закону України« Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб »про скасування норми про отримання пенсій військовими пенсіонерами виключно через« Ощадбанк », - пише В'ячеслав Котельников.

Крім цього, автор просить президента публічно висловити своє ставлення щодо цього питання на сайті Глави держави і в ЗМІ.

У відповідь на на електронну петицію на сайті Глави держави був оприлюднений наступний відповідь:

«Відповідно до ст. 40 Конституції України та ст. 231 Закону України «Про звернення громадян» мною була розглянута, розміщена на веб-сайті офіційного інтернет-представництва Президента України, електронна петиція, яку підписали понад 26 тис. Громадян.

З урахуванням викладеного я звернувся до прем'єр-міністра України з пропозицією всебічно і грунтовно проаналізувати зазначені в петиції рішення уряду і норми Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» в частині виключного права державних банків здійснювати розрахунково касове обслуговування населення, і проінформувати про вжиті за підсумками проведеної роботи рішень громадськість шляхом розміщення відповідної інформації на веб-порталі уряду України », - відповів Петро Порошенко.

Джерело: http://sud.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали