• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уряд виділив додаткові кошти на продовження практики «теплих» кредитів

ред. Uteka.ua

27.07.2016 159 0 0

Уряд виділив додатково 100 млн гривень на продовження програми «теплих» кредитів. Таким чином продовжено практику відшкодування громадянам частини суми «теплих» кредитів на впровадження енергоефективних заходів.

Прийнятий документ відновлює виконання згаданої програми, яку з 7 липня 2016-го було тимчасово призупинено. «Буде мобілізовано додатково 100 млн гривень на стимулювання фізичних осіб до придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Ми переглянули орієнтовні обсяги фінансування цих заходів і спрямували прогнозовані надлишкові кошти на програму «теплих кредитів».

Водночас прийнято рішення підняти до 35% розміру відшкодування та зробити однакові умови для всіх позичальників, як тих хто отримує і не отримує субсидії.

Рішення про виділення додаткових коштів ухвалено у зв’язку із прийняттям 175 регіональних програм з додаткового співфінансування «теплих» кредитів та прогнозованих залишків коштів за окремими заходами. ОСББ та ЖБК гарантовано отримуватимуть державну підтримку до кінця поточного року. Попит на програми «теплих» кредитів зростає. Програмою вже скористалися близько 150 тисяч домогосподарств, залучено кредитів на суму більше 2 млрд гривень.

Источник: http://www.minregion.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали