• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Постійні законодавчі зміни підвищили попит на бухгалтерів та юристів

ред. Uteka.ua

16.03.2016 289 0 0

У 2015 році на ринку праці збільшилася кількість як вакансій, так і резюме в сфері управління персоналом (HR), юриспруденції (Legal), і особливо в сфері фінансів (Finance in-house). Найактивнішими здобувачами 2015 р. були фахівці в сфері бухгалтерії та фінансів.

Постійні законодавчі зміни підвищили попит на бухгалтерів та юристів.

Підвищення попиту на бухгалтерів і юристів було пов'язано з постійними змінами в законодавчій базі та податковому кодексі України.

У порівнянні з 2014 роком, у 2015 році кількість резюме в сфері HR збільшилася майже на чверть. Передумовою до цього стали організаційні та структурні зміни в компаніях, бажання претендентів збільшити рівень доходу.

Тенденцією 2015 року стало бажання більшості претендентів отримати роботу в ІТ компаніях, оскільки в цій галузі зарплати прив'язані до курсу валют. Як і раніше цікавими галузями для шукачів інхаус (фахівці з управління персоналом, юриспруденції та фінансів) залишаються такі галузі, як фарматецевтика, агроринок, ТНП.

Попит на персонал в сфері бухгалтерії, юриспруденції та HR в середньому зріс на 30% в 2015 році в порівнянні з 2014 роком.

Джерело: http://dr.ck.ua/news/region/20875

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали