Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Обласні управління лісових господарств оприлюднюватимуть інформацію про вирубку дерев

Редакція

11.08.2016 107 0 0

Всім начальникам обласних управлінь лісового та мисливського господарства, керівникам лісгоспів надано доручення оприлюднювати на сайтах повну інформацію про вирубку дерев на лісових ділянках. А також опубліковувати реєстр видачі лісорубних квитків.

Є доручення забезпечити виставлення на аукціони з продажу необробленої деревини всього обсягу лісової продукції. Та дотримуватись чіткого механізму її продажу. Після аукціонів обласні управління повинні розмістити на сайтах виробничі програми лісових господарств. Такі заходи необхідні для забезпечення потреб вітчизняної деревообробної промисловості. Суспільство має знати, які об’єми викуповуються, а які насправді переробляють.

Довідково: Для інформування громадськості буде опубліковуватись перелік лісових ділянок про проведення рубок деревини у лісах, які відведені для заготівлі деревини у порядку рубок головного користування. Також рубок формування та оздоровлення, пов’язаних і не пов’язаних з веденням лісового господарства. Ще оприлюднюватиметься реєстр видачі лісорубних квитків на заготівлю деревини.

Джерело: http://minagro.gov.ua/node/22019

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали