Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Новини аграрного сектору

Редакція

22.04.2016 274 0 0

Аграрії залучили 82 млн. грн. через розписки

За час роботи інструменту «аграрні розписки» було залучено більше 82 млн. грн., заявила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, пише Мінагропрод.

За її словами, у рамках пілотного проекту «Аграрні розписки в Україні» на території Вінницької області було оформлено вісім аграрних фінансових розписок. За цим інструментом аграрії отримали кошти у сумі 5,4 млн. грн.

Вінничина — один з пілотних регіонів, в якому минулого року стартував проект. У 2015 р. було виконано аграрних розписок на суму близько 37 160 000 грн. Всього за час роботи інструменту залучено більше 82 млн. грн. Тобто малі та середні виробники отримують доступ до кредитних коштів за спрощеною системою. І особливо це важливо на початку весняно-польових робіт.

Інвестиції у Тернопільський АПК ростуть: залучено 468 млн. грн.

На Тернопільщині набирає обертів інвестиційна діяльність у галузі АПК.

Сільгосппідприємствами Теропільщини за 2015 р. освоєно капітальних інвестицій на суму понад 468 млн. грн.

В області набирає обертів інвестиційна діяльність у галузі АПК. Вводяться у дію нові об’єкти та створюються додаткові робочі місця.

Зокрема, введено в експлуатацію соєвий завод потужністю 20 тис. т, у молочному скотарстві введено три нових тваринницьких приміщення для утримання ВРХ та відновлена тваринницька ферма (Бережанський р-н); у свинарстві введено в експлуатацію репродуктор потужністю на 3 тис. голів (Підгаєцький р-н), у птахівництві завершено будівництво пташника на 180 тис. курей-несучок (Тернопільський р-н).

Докладніше дивись за посиланням: http://teren.in.ua/article/ahronovyny...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали