Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Міністерство юстиції поверне паперові свідоцтва на право власності

Редакція

15.08.2016 140 0 0

Робоча група Міністерства юстиції розробить зміни до закону про державну реєстрацію, що дозволить повернути свідоцтво на право власності в паперовому вигляді.

Свідоцтво видаватиметься на захищеному бланку за бажанням власника, а інформація про це буде заноситися до Державного реєстру майнових прав. При подальшому продажу майна власник об'єкта зобов'язаний пред'явити цей документ.

Відповідний законопроект буде зареєстрований в парламенті в кінці серпня.

Крім цього, на початку вересня тижні ДП Наїс, яке веде державні реєстри, почне надавати послуги смс-інформування власників нерухомості.

Повідомлення буде приходити в тому випадку, якщо майно власника проглядається в базі дані або з ним відбуваються будь-які дії. Вартість послуг поки не встановлена.

Споживачам буде запропоновано кілька можливих пакетів.

Як раніше було відомо, з 1 серпня власникам квартири не видають документ про право власності на захищеному бланку - власник житла отримує лише роздрукований аркуш, на якому вказано номер запису в Державному реєстрі майнових прав. Таке нововведення призвело до невдоволення серед населення, оскільки покупці житла побоювалися несанкціонованого проникнення до реєстру.

Також це пов'язано з ростом кількості випадків, коли нотаріуси перереєстрували право власності на майно без відома його власників.

Джерело: http://sud.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали