• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Мінагрополітики отримало земельні повноваження

ред. Uteka.ua

01.08.2016 130 0 0

Повноваження щодо формування державної політики в сфері земельних відносин, в області геодезичної і картографічної діяльності, державного земельного кадастру, використання і охорони земель усіх категорій та форм власності передані від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства до Мінагрополітики України.

З огляду на це, зазначають в Мінрегіоні, парламент повинен якнайшвидше ухвалити законопроекти № 4355 про передачу громадам земель за межами населених пунктів і № 4390 з планування територій.

Землі сільгосппризначення повинні бути передані у власність об'єднаних територіальних громад. А свою чергу така структура, як Держгеокадастр у вигляді окремого центрального органу виконавчої влади в Україні взагалі не потрібен, вважають в Міністерстві. Його функції повинні полягати виключно у веденні земельного кадастру.

Також внесені зміни до документів, що регламентують підпорядкування і підзвітність Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Тепер цей орган, який займається державною політикою в сфері земельних відносин, буде координуватися Кабінетом безпосередньо через Міністра аграрної політики та продовольства.

Джерело: http://zib.com.ua/ru/125030-minagropo...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали