Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Хто і де в Україні отримує найвищу зарплату

Редакція

12.07.2016 184 0 0

За рівнем зарплат українці бідніші навіть своїх сусідів-білорусів. Якщо там середня зарплата становить 450 доларів, то більшість українців, за даними Держстату, отримують менше 200 доларів.

Отже, хто ж в Україні отримує найбільші зарплати і як знайти високооплачувану роботу?

Ситуація на ринку праці: скільки заробляють українці

В Україні, за даними Державної служби статистики, середня зарплата наближається до 5 тисячам гривень. Так, в травні українцям платили 4 тисячі 984 гривні. Найбільше заробляють в авіаційному транспорті (близько 25 тисяч гривень), а найменше - листоноші і медики (2700 і 3070 гривень відповідно).

При цьому в 13 областях України середній заробіток не досягає і 4 тисяч гривень. Найменше заробляють у Тернопільській області. Тут середня зарплата перебуває на рівні 3 259 гривень, а найбільше в Києві - 7879 гривень.

За даними порталу Work.ua, найвищі зарплати пропонують керівникам вищої ланки (від 14 тисяч гривень), на другому місці ріелтори (8976), гривень а Слідом за НИМИ IT-шники (в середньому вони заробляють 8 тисяч гривень).

Як знайти високооплачувану роботу: поради експерта

Вивчити англійську мову. Український бізнес намагається зайняти свою нішу на міжнародних ринках, крім того, багато комплектуючі доводиться закуповувати за кордоном, а всі міжнародні переговори ведуться англійською мовою.

Закінчити Вуз престижний. Вища економічна освіта дозволить потенційним претендентам претендувати на керівні посади в бізнесі. Крім того, навчання необхідно постійно продовжувати (за допомогою бізнес-шкіл, освітніх програмах).

Стати експертом в своїй сфері. Перша робота не буде з гідним заробітком. Потрібно не боятися починати з малого. Головне - ставити собі цілі і досягати їх реалізації. Я б порадив, наприклад, інженеру, перш ніж претендувати на посаду головного інженера, стати старшим інженером, провідним фахівцем, домогтися маленьких успіхів, реалізувати проект. А вже потім шукати собі керівну посаду. Це повинен бути досвід від 5 років, в цей час потрібно дуже активно вчитися, стати кращим в своєму відділі, департаменті.

Знайти свою нішу. Для того, щоб отримувати високу зарплату, потрібно знайти сферу діяльності, яка буде не тільки приносити задоволення, а й мати перспективи на українському ринку. Згідно з прогнозом Мінекономіки до 2018-го року, на ринку праці буде зростати попит на професіоналів у сфері інформації та телекомунікації, інженерів.

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://hyser.com.ua/

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали