Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Як дотуватимуть купівлю зерновозів

09.04.2019 102 0 0

Мова йде про відшкодування 25% вартості закупленої сільськогосподарської техніки та обладнання, зокрема вагонів для перевезення зерна.

Отримати кошти можуть юридичні особи та фізичні особи - підприємці, основою діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах.

За умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менше 75% вартості всіх товарів, поставлених такими юридичними та фізичними особами протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно, а новоутворених сільськогосподарських товаровиробників, які провадять господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, - за результатами кожного окремого звітного періоду.

Перелік техніки та обладнання, вагонів, устаткування, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, формується комісією, яка утворюється Мінекономрозвитку.

Сформований комісією перелік розміщується на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку та надсилається до Мінагрополітики та уповноважених банків, що підписали з Мінагрополітики Меморандум про загальні засади співробітництва.

Сільськогосподарські товаровиробники отримують часткову компенсацію за придбані вагони на безповоротній основі. Для цього вони повинні подати до уповноваженого банку, через який здійснено оплату техніки, заявки та підтверджуючі документи щодо їх придбання, а саме:

  • копію платіжного доручення;
  • акт приймання-передачі техніки та обладнання, вагонів, устатковання;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов’язковій державній або відомчій реєстрації), технічний паспорт вагона;
  • довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справленням яких покладено на контролюючі органи.

Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, вагонів, устатковання, придбаних до 1 грудня поточного року, подаються до 5 грудня поточного року за наявності поданих у повному обсязі підтвердних документів. Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, вагонів, устатковання, придбаних з 1 грудня поточного року, подаються до 1 березня наступного року.

https://www.unn.com.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали