• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Інформаційна підтримка від ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та партнерів

19.03.2020 186 0 1

Шановні колеги і друзі!

Сьогодні ми всі стурбовані розповсюдженням коронавірусу Covid-19. Первинні заходи, поза сумнівом, повинні бути вжиті в галузі загального захисту здоров'я і безпеки. Для цього є справжні експерти національного і глобального рівня, які несуть відповідальність і потребують нашої повної підтримки.

Ми, бухгалтери, розуміємо наслідки впливу Covid-19 на економіку підприємств. Багато, якщо не більшість компаній, особливо малий і середній бізнес, зараз зазнають фінансового стресу. ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» настійно закликає бухгалтерську спільноту допомагати компаніям управляти фінансами, пропонувати керівникам, топ-менеджерам і клієнтам варіанти, як можна запобігти кризі та мінімізувати ризики наслідків пандемії. У ситуації, що склалася, саме бухгалтер з досвідом управління фінансами є для керівника безцінним помічником і джерелом важливих рекомендацій.

ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», у свою чергу, підготувала для бухгалтерів декілька спецвипусків, з яких ви дізнаєтеся:

  • як організувати роботу персоналу на період карантину (робота вдома, відпустки, простій, скасування відряджень тощо);
  • як уникнути санкцій за госпдоговорами, не виконаними через форс-мажорні обставини (карантинні та інші обмежувальні заходи, що вживаються в Україні);
  • як вибрати потрібні дані з моря інформації.

Друзі, для вашої зручності ми та наші партнери відкриваємо всім передплатникам друкованих версій компанії «Баланс-Клуб» доступ до електронної бази знань Uteka.ua. Цей ресурс доступний скрізь – вдома, на дачі, в офісі, у транспорті, на будь-якому пристрої та в будь-який час.

Потрібно діяти, і причому швидко, а не сидіти і чекати, що ситуація вирішиться сама собою.

Давайте допомагати своїм підприємствам. Адже ми – бухгалтери!

Аполлон Позов,
голова громадської організації
«Всеукраїнський бухгалтерський клуб»

З нами завжди є рішення!

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали