Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Фонд держмайна запустив безкоштовний сервіс для оцінки нерухомості

05.02.2020 2508 0 0

Фонд державного майна України задля ліквідації корупційної схеми в сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості у надзвичайно короткий термін спільно з експертами розробив і впровадив безкоштовний Сервіс внесення інформації до Єдиної бази звітів про оцінку (Сервіс).

Наразі Сервіс (valuation.spfu.gov.ua) працює,  удосконалюються процеси з урахуванням пропозицій оцінювачів і нотаріусів.

Спільно з ProZorro.Продажі запущено у найкоротший термін, важливий та безкоштовний Сервіс внесення інформації до Єдиної бази звітів про оцінку. Наразі, це перший етап запуску, у якому беруть участь нотаріуси та оцінювачі. Другий етап, коли кожен громадянин України зможе самостійно взяти з сайту оцінку своєї нерухомості, буде впроваджений з липня 2020 року.

Документація, зокрема щодо технічного завдання та вимог для створення системи, підготовлена попереднім керівництвом Фонду, потребувала значного доопрацювання, що ускладнило розробку Сервісу в передбачені Законом короткі терміни.

Над розробкою Сервісу працювала велика команда, зокрема Фонду допомагало державне підприємство ProZorro.Продажі. Фонд державного майна України дякує всім, хто був причетний до розробки сервісу, тестування його можливостей і системної інтеграції.

31 січня Фонд державного майна України відключив чотири авторизовані електронні майданчики від Єдиної бази даних звітів про оцінку, вилучив їх з процедури реєстрації та перевірки інформації звітів про оцінку об'єктів нерухомості. Вся інформація, яка міститься на цих авторизованих майданчиках перебуває у процесі передачі до ФДМУ відповідно до вимог Порядку ведення Єдиної бази даних звітів про оцінку. Звіти про оцінку зберігатимуться в Єдиній базі в електронній формі.

Мета Фонду державного майна України – максимально зручні послуги. Фахівці Фонду консультують та навчають користувачів Сервісу за ел. адресою: axel@spfu.gov.ua і тел.: +38 (044) 200-32-58, +38 (044) 200-35-20.

www.spfu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали