Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Фіскальна служба відкрила дані про платників єдиного податку

11.07.2019 415 0 1

Державна фіскальна служба відкрила дані про платників єдиного податку. Це дозволить компаніям і фізичним особам-підприємцям (ФОП) перевірити на сторонніх ресурсах, значаться вони в списку «єдинників», і надалі відстежувати цей статус.

Власники бізнесу повинні стежити за своєю системою оподаткування, оскільки якщо компанія втратить статус платника єдиного податку, то сума її податків різко зросте.

На сьогоднішній день в Україні єдиний податок платять більше 174 тис. Компаній (15%) і 1,3 млн ФОП (70%). Найбільша кількість ФОП знаходиться на другій групі платників єдиного податку - 581 тис підприємців (44,5%). До платників єдиного податку третьої групи належать 52 тис осіб (40%), до першої - 200 000 (15%).

 

1 из 1

Найбільша кількість компаній - «єдинників» займається операціями з нерухомістю (14%). На другому місці-оптова торгівля (7,8%), сільське господарство (7,5%) і діяльність в сфері права та бухгалтерських послуг (5,7%).

1 из 1

Відзначимо, що на сайті ДФС вже давно є можливість пошуку платників єдиного податку за єдиним реєстром. Однак деякі користувачі стикаються з певними труднощами в роботі системи. Пошук діє як фіз-, так і щодо юросіб. Для цього необхідно ввести податковий номер або серію та номер паспорта, а також найменування або ПІБ. Після цього потрібно ввести код з картинки і натиснути кнопку «пошук». Результати містять назву, ПІБ, групу і ставку єдиного податку.

https://opendatabot.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали