Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Фермерам компенсують відсотки за аграрними кредитами до кінця травня

27.05.2019 128 0 0

До кінця місяця українські фермери отримають часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими банківськими кредитами.

Кошти будуть спрямовані в рамках дії бюджетної програми «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів». МінАПК затвердило паспорт бюджетної програми 18 лютого цього року, розподіл бюджетних призначень - 1 березня 2019 року.

На сьогодні в областях створені та активно працюють конкурсні комісії з визначення переліку позичальників для надання фінансової підтримки за залученими кредитами, до яких подані заявки від 281 підприємства, з яких конкурсною комісією прийнято рішення про надання часткової компенсації за кредитами 174 позичальникам на суму 61,8 млн грн (48,6% від передбаченого обсягу коштів за програмою). Станом на 20 травня в Мінагрополітики подано реєстри з областей за січень-травень поточного року на суму 19,8 млн гривень. Кошти будуть спрямовані в області до кінця поточного місяця.

Зараз в Україні серед тваринників серйозні досягнення продемонстрував лише сектор птахівництва. З 2014 по 2018 роки вітчизняні виробники курятини наростили експорт продукту на 5106,7% - це найвищий показник у світі.

http://minagro.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали