Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Е-декларування запущено, незважаючи на неузгодженість

Редакція

16.08.2016 175 0 0

Національне агентство з попередження корупції, розглянувши на засіданні 14 серпня всі матеріали, обставини і дані, які були надані в частині електронного декларування, заявило про початок своєї повноцінної роботи як органу державної влади в усіх напрямках антикорупційної діяльності, в тому числі і по напрямку електронного декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави з 15 серпня.

Затверджені всі рішення, необхідні для запуску системи електронного декларування.

Тому НАЗ К вирішило запустити елетронне декларування, незважаючи на відмову розробника - ТОВ «Міранда» - усунути недоліки в програмному забезпеченні.

Національне агентство заявило, що 27 липня 2016 року було прийнято від замовника - ПРООН та розробника - ТОВ «Міранда», частина програмного забезпечення, яке має достатні програмні модулі для подання, зберігання та оприлюднення декларацій.

Під час консультацій 13 і 14 серпня між Національним агентством і Держспецзв'язку з розробником програмного продукту ТОВ «Міранда», розробник визнав наявність недоліків, що стосуються модулів інтеграції з іншими державними реєстрами та проблем з передачею у власність Національного агентства апаратної частини системи. Розробник повинен їх усунути в найкоротші терміни.

Текст рішення про початок роботи НАЗК за посиланням.

Джерело: http://nazk.gov.ua/news/zayava-nacion...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали