Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Слушна порада: як знайти надійного кредитора

Редакція

05.04.2016 279 0 0

З появою чималої кількості різноманітних фінансових установ взяти кредит перестало бути проблемою. І чим легше отримати кредит, тим простіше потрапити в руки шахраїв.

На що варто звертати увагу, щоб уберегти себе і свої кошти? І на які умови ні в якому разі не слід погоджуватися?

1. Вибираючи кредитора, перш за все потрібно переконатися в його надійності. У компанії, яка дотримується чинного законодавства, обов'язково є всі дозволи і ліцензії, необхідні для здійснення фінансових операцій. З цими документами зазвичай можна ознайомитися на сайті установи. Там же вказана і повна контактна інформація: номер телефону, адреса електронної пошти та офісу.

2. Інша обов'язкова ознака надійного позичальника - прозорість. Кредитор, якому можна довіряти, завжди є і чесно інформує клієнта про умови надання позики, відсотки і терміни погашення боргу, а також попереджає про всі комісії та додаткові платежі.

3. Беручи позику, не забудьте перевірити, чи не передбачено в умовах договору штрафи за дострокове її погашення. Наприклад, деякі сервіс онлайн кредитів ніколи не застосовують такі санкції, а завжди йдуть назустріч клієнтам і дозволяють достроково погасити борг, сплативши тільки відсотки за дні фактичного користування позикою.

4. Досить часто умови договору залежать від взаємин між компанією з позичальником. Постійним клієнтам фінансової установи пропонують знижки і кращі умови. Тому співпрацювати з однією компанією буває досить вигідно.

5. Якщо ж ви вирішили взяти кредит через онлайн сервіси, зверніть увагу, чи гарантує позикодавець захист особистих даних. Переконайтеся, що компанія, яку ви обрали, використовує захищене з'єднання https і має сертифікат безпеки використання банківських карт PCI DSS.

6. Ось ще кілька ознак, за якими завжди можна визначити, чи надійний ваш потенційний кредитор:

- компанія не бере гроші за розгляд і обробку заявки;

- клієнта інформують про кінцеву суму боргу ще на стадії подачі заявки;

- компанія не вимагає сплати членських внесків або інших платежів за одержання права користуватися позикою.

Отже, головне правило у виборі кредитора - бути уважним і підбирати умови договору, які найбільше відповідають вашим потребам.

Джерело: http://www.from-ua.com/news/374593-de...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали