• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Що зміниться з 1 квітня 2019 року

29.03.2019 1906 0 1

Зміни з 1 квітня 2019 і протягом місяця в Україні принесуть підвищення доплат військовим на передовій і додаткові виплати багатодітним сім’ям.

Вибори

До 10 квітня року ЦВК повинна повідомити остаточні результати виборів президента 2019.

Якщо жоден кандидат не набере абсолютної більшості голосів виборців (а це 50% + 1), буде прийнято рішення про проведення другого туру. Він повинен відбутися у неділю, 21 квітня.

Тарифи і соцвиплати

Українцям у квітні перерахують завищені платіжки за газ. Нацкомісія вимагає від ще чотирьох облгазів провести перерахунок споживачам до 12 квітня. Раніше регулятор зобов’язав перерахувати платіжки Вінницягаз, Волиньгаз і Київоблгаз.

З 1 квітня члени багатодітних сімей розпочнуть отримувати додаткову щомісячну доплату по догляду за дитиною до 6 років починаючи з третьої. З 1 квітня доплата становитиме 1 тис. 626 грн на місяць на одну дитину.

Медицина

З квітня медпрепарати за програмою Доступні ліки можна буде отримати виключно за електронним рецептом. Це означає, що з 1 квітня МОЗ припиняє фінансування пацієнтів, які не підписали декларацію з сімейним лікарем.

Армія

1 квітня стартує весняний призов 2019, який триватиме до 30 червня. 

З 1 квітня в Україні підвищать доплату військовослужбовцям, які перебувають у зоні ООС. З 1 квітня снайпери, десантники, військові гірничо-штурмових бригад отримають по 24 тис. грн, якщо вони знаходяться на передовій.

Транспорт

Укрзалізниця з квітня підвищує тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом на 14,2%.

1 из 1

http://fakty.com.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали