Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Чим Держслужба допоможе безробітним у відкритті власного бізнесу

Редакція

05.09.2016 139 0 0

У наступному році Держслужба зайнятості планує запустити спеціальний сайт, де безробітні українці зможуть виставляти свої бізнес-проекти і просити гроші у громадськості на їх реалізацію. Служба зайнятості обіцяє допомогти безробітним знайти кошти на власну справу. Експерти: потрібен контроль, щоб допомога не отримували родичі і друзі чиновників на місцях.

Нова реформа, вважають у відомстві, дозволить провести перезавантаження підготовки нових підприємців, адже хочуть розширити перелік інвесторів для цікавих стартапів. Планується, що пілот буде запущений в Донецькій і Луганській областях вже цієї зими і якщо експеримент виявиться успішним - реформа пошириться по всій Україні.

У Держслужбі зайнятості готові допомогти майбутнім підприємцям і в питанні підготовки команди. Це означає, що під кожен бізнес-проект зі штатним розкладом проходитиме підготовка або підбір кадрів. Можна буде закрити вакансії по будь-яких напрямах, починаючи від ресторанного бізнесу і закінчуючи IT-сектору. Звичайно ж, підприємцям будуть рекомендувати спеціалістів, але це, звичайно, не обязаловка. Але добре, коли є вибір, адже сьогодні складно знайти грамотну команду для забезпечення ефективної роботи компанії.

При цьому майбутнім підприємцям не варто розслаблятися: фінансування нових проектів влада хоче перевіряти на цільове використання коштів, показники ефективної роботи і т. Д. Поки у Держслужби зайнятості немає важелів для цього, тому потрібні законодавчі зміни. Але в ПРООН відпрацьована система моніторингу запуску і роботи бізнес-проектів - це допомагає підтримати підприємців на старті, вказати на їх помилки або дати потрібні поради.

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://hyser.com.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали