Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Бренд Року-2016: хто став кращим?

Редакція

13.04.2016 665 0 0

Інтрига розкрита. Церемонія нагородження Конкурсу Бренд Року 2016, що відбулася 7 квітня, визначила найкращі бізнес-компанії України, які були визнані споживачами нашої країни в 10 категоріях і галузях економіки.

Повний список переможців всеукраїнського конкурсу:

Будівельна компанія ІНТЕРГАЛ-БУД, виробник жіночого одягу - бренд Gepur, консалтингова компанія ВИСОЦЬКИЙ КОНСАЛТИНГ, будівельна компанія - бренд СИНЕРГИЯ, IT-компанія - бренд МАХАОН, товари для дітей - бренд Miracle Me, мережа фітнес-клубів номер 1 в Україні - бренд Sport Life, видання преміум-класу для чоловіків Proman Ukraine, високоефективна натуральна косметика - бренд АМРИТА. Бренд-Персона - Ольга Казберова, директор і генеральний продюсер Телеканалу MAXXI TV.

Традиційно церемонія нагородження привернула увагу представників ТОП-менеджменту українського бізнесу, журналістів і навіть артистів, які під час кава-брейків шукали відповідь на непросте питання - що таке бренд і як же стати брендом.

Переможці всеукраїнського конкурсу Бренд Року зізналися, що отримана нагорода - не лише велика честь, а й величезна відповідальність.

Але існують бренди, які, на жаль, не розкручені досі. Однак завдяки такому конкурсу, як Бренд України, компанії можуть здобути широку популярність і піти у відрив від конкурентів.

За словами організаторів Конкурсу Бренд Року, вони вже приступають до досліджень, які визначать бренди 2017 року. Нам залишається тільки дочекатися результатів.

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://ru.golos.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали