Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Банки займуться організацією відеосервісів

Редакція

14.04.2016 155 0 0

Більше 80 % банків планують впроваджувати відеосервіси.

Фінансові установи готові урізноманітнити свої продуктові портфелі не тільки цифровими, але і відео-сервісами. Про це заявило понад 80 % банків, які брали участь в дослідженні. Банкіри вже почали розробляти відео-послуги, або планують зробити це в найближчі кілька років.

В опитуванні взяло участь 63 банкіра з 24 країн світу. Більшість з них розуміють, що мобільні і онлайн-канали взаємодії підвищують ефективність взаємодії з клієнтами. Але для більшої лояльності клієнтів необхідно ще і якісне відеообслуговуванні.

Основні висновки дослідження:

- сначала на мобільному: Близько 70% банків збираються впровадити відео-банкінг спочатку на мобільному телефоні, потім на комп'ютері клієнта. В останню чергу відеопослуги з'являться в відділеннях і банкоматах.

- складні операції: Більше 60% банків вважають, що відео-банкінг більше підійде для обслуговування складних запитів (персональний банкінг, управління активами, іпотечні та кредитні послуги).

- популярні сервіси: Банки очікують, що найбільш затребуваним буде відео-дзвінок з мобільного, запис розмови, обробка запитів.

Джерело: http://ubr.ua/finances/banking-sector...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали