Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Аграрії та домогосподарства п’яти областей можуть отримати 3 000 доларів США на відновлення сільськогосподарської діяльності

27.11.2023 270 0 2

Uteka.Agribusiness

Попри війну росії проти України міжнародні партнери постійно здійснюють підтримку українських аграріїв для забезпечення продовольчої безпеки країни та світу, - інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики. 

Так, можна отримати 3 000 дол. США на відновлення сільськогосподарської діяльності за рахунок міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps, за сприяння Фонду Говарда Г. Баффета, у рамках реалізації Програми підтримки сільського господарства України. 

Програма розрахована на допомогу домогосподарствам, що здійснюють сільськогосподарську діяльність, та дрібним фермерам. Грантове фінансування передбачає відновлення сільськогосподарської діяльності та подолання наслідків війни постраждалими місцевими родинами та тими, що вимушено перемістилися через війну. 

Дана програма також реалізовується на території Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської областей (за винятком районів, де тривають активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення бізнес-діяльності). 

До участі у програмі запрошується місцеве населення (особи, зареєстровані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, перелік яких затверджено наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій від 22.12.2022 № 309, та проживають на території, яка контролюється урядом України) та внутрішньо переміщенні особи, які потребують допомоги у відновленні сільськогосподарської діяльності, що була втрачена або постраждала внаслідок війни. 

Очікується, що завдяки отриманій допомозі домогосподарства або дрібні фермери зможуть відновити фермерську діяльність, що сприятиме стабілізації або збільшенню прибутку родини. 

Середній розмір фінансової допомоги складає 3 000 дол. США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом Національного банку України. Сума наданої допомоги може бути більшою або меншою в залежності від потреб домогосподарств. 

Відбір учасників програми проводитиметься на конкурсній основі. 

Детальна інформація про умови за посиланням

Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали