• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Соціальна допомога у 2018 році

Окремі категорії громадян можуть розраховувати на отримання допомоги від держави (це так звана соціальна допомога різних видів). Кому, за яких умов і в яких розмірах може бути надана соціальна допомога, розповімо нижче.

Підстава – Закон від 01.06.2000 р. № 1768-ІІІ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».

Допомога одиноким матерям безпосередньо залежить від середньомісячного доходу сім'ї. Цей показник обчислюється виходячи із сукупного доходу членів сім'ї з урахуванням усіх джерел надходжень протягом 6 місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги (крім допомоги на дітей, над якими встановлена опіка або піклування).

Членами сім'ї одинокої матері є вона сама та її діти. Доходи батьків одинокої матері та інших осіб, які спільно проживають з нею і дітьми в одному будинку/квартирі, не впливатимуть на середньомісячний дохід сім'ї одинокої матері.

До сукупного доходу сім'ї одинокої матері не включаються:

  • грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і керівного складу, які безпосередньо беруть участь в АТО, на період її проведення. Тобто якщо таке забезпечення отримує сама одинока мати, ця сума не бере участі в розрахунку сукупного доходу її сім'ї;
  • соціальні виплати для одинокої матері і разова допомога при народженні дитини.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали