• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи вважається відрядженням поїздка працівника до філії підприємства, що знаходиться в іншому місті?

Для вирішення виробничих питань підприємству необхідно, щоб співробітник головного офісу поїхав до філії підприємства, розташованої в іншому місті. Чи є така поїздка працівника відрядженням?

Треба сказати, що на сьогодні не існує нормативно-правового акта, який регулював би питання, пов'язані з відрядженнями працівників комерційних підприємств (господарських товариств, приватних підприємств). Але можна виходити з поняття службового відрядження для бюджетних організацій, яке наведене в Інструкції, затвердженій наказом Мінфіну від 13.03.98 р. № 59.

Службове відрядження – це поїздка працівника за розпорядженням керівника органу державної влади, підприємства, установи та організації, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів, на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи (при наявності документів, що підтверджують зв'язок службового відрядження з основною діяльністю органу державної влади, підприємства, установи та організації).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали